Komedie - hlavní strana

Café Society

 

Café Society

Café Society

USA, 2016, 96min
Svět opojných večírků, plných celebrit, modelek, playboyů, producentů a politiků.

Režie: Woody Allen
Scénář: Woody Allen
Hrají: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Parker Posey, Steve Carell, Blake Lively, Jeannie Berlin, Corey Stoll, Ken Stott, Anna Camp, Sari Lennick, Tony Sirico, Stephen Kunken, Paul Schneider, Sheryl Lee, Paul Schackman, Richard Portnow, Saul Stein, Don Stark, Gregg Binkley, Shae D'lyn, Lev Gorn, Steve Rosen, Kaili Vernoff, Tom Kemp, Joe Mancini, Kelly Rohrbach, Douglas McGrath

Bobby (Jesse Eisenberg - Podfukáři 2) pochází z Bronxu. Žije s věčně se hašteřícími rodiči a bratrem Benem (Corey Stoll), který jako čistokrevný amorální gangster zastává názor, že každý problém se dá snadno vyřešit hrubou silou. Bobbymu je jasné, že potřebuje změnit prostředí. Odlétá do Hollywoodu, kde začne pracovat jako poslíček pro strýčka Phila (Steve Carell - 40 let panic, Kouzelníci, Malá miss Sunshine), který je mocným agentem filmových hvězd. Vstupuje do světa opojných večírků, plných celebrit, modelek, playboyů, producentů a politiků. Na první pohled se však zamiluje do strýcovy půvabné asistentky Vonnie (Kristen Stewart). Problém je, že Vonnie má vážný vztah, takže se Ben musí spokojit s pouhým kamarádstvím. Ale nic netrvá věčně, Vonnie se s přítelem rozejde a velmi rychle opětuje Benovy city. Jeho nabídku k sňatku však odmítá.

Zlomený Bobby se vrací do New Yorku, kde začne pracovat s bratrem Benem, který si otevřel noční klub. Z Bobbyho se stává velmi schopný impresário a z klubu Les Tropiques jeden z nejvyhledávanějších ve městě. Přestože Bobby stále miluje Vonnie, sblíží se s Veronikou (Blake Lively - Věčně mladá), okouzlující dámou z vyšší společnosti. Svatba. Veroničino těhotenství. Benův život se zdá šťastný. Ale jen do toho večera, kdy do dveří Les Tropiques vstoupí Vonnie... (Bioscop)

Rozpočet filmu: $30,000,000
Žánry: Komedie - Romantický - Drama

Čsfd Imdb.com

Hodnocení dle csfd.cz: 67 %
Hodnocení dle imdb.com: 71 %

Viděli?
Trailer:
Nějaké přípomínky k filmu? Komentáře.
Komedie:
Sousedi 2
Keanu - Kočičí gangsterka
Bláznivá pětka
Kingsman: Zlatý kruh
Moje tlustá řecká svatba 2