Komedie - hlavní strana

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

Nejskandálnější kousek koláče.
 

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta

American Pie Presents Beta House

USA, 2007, 88min
Trojice Erik, Ryan a Cooze se rozhodli stát se součástí spolku Beta House..

Režie:Andrew Waller
Hrají: John White, Steve Talley, Christopher McDonald, Eugene Levy, Meghan Heffern, Jake Siegel, Nick Nicotera, Jonathan Keltz, Bradford Anderson, Lexie Galante, Dan Petronijevic, Christine Barger, Italia Ricci, Moshana Halbert, Sarah Power

Ve Spolku Beta se objeví většina hlavních postav z Nahé míle na univerzitě. Erik a Cooze se chtějí stát členy Dwightova bratrstva, a postupně plní mnoho vstupních úkolů. Erik již není s Tracy, která ho opustila kvůli Trentovi, a tak si Erik našel novou přítelkyni Ashley, která si myslí, že bratrstvo není nic než problémy. Erik i Cooze se nakonec stanou členy bratrstva Beta Delta Ksí (ΒΔΞ).

Betu Deltu Ksí vyzve na souboj bratrstvo šprtů Epsilon Sigma Kappa (ΕΣΚ). Dwight chce jejich bratrstvo zničit, protože pošlapávají tradice spolku Beta. Obnoví tak tradici "Řecké olympiády", která byla dříve zrušena. Pokud vyhrají šprti, Beta vyklidí svůj dům a přenechá ho šprtům a naopak. Rozhodčím v olympiádě se stane podle tradice pan Levenstein, kapitán posledního týmu, který olympiádu vyhrál, a bývalý člen Bety. Beta nakonec olympiádu vyhrává a získává dům šprtů.

Oblast natáčení: Ontario - Kanada
Žánr: Komedie
Čsfd Imdb.com

Hodnocení dle csfd.cz: 47 %
Hodnocení dle imdb.com: 51 %

Viděli?
Trailer:
Nějaké přípomínky k filmu? Komentáře.
Komedie:
Prci, prci, prcičky: Nahá míle
Prci, prci, prcičky: Na táboře
Prci, prci, prcičky 3: Svatba
Prci, prci, prcičky 2
Prci, prci, prcičky