Komedie - hlavní strana

Sexy párty

Párty nikdy nekončí
 

Sexy párty

National Lampoon’s Van Wilder

USA, 2002, 92min
Nejoblíbenější kluk na škole potká překrásnou novinářku...

Režie:Walt Becker
Hrají: Ryan Reynolds, Tara Reid, Tim Matheson, Kal Penn, Teck Holmes, Daniel Cosgrove, Deon Richmond, Alex Burns, Emily Rutherfurd, Paul Gleason, Erik Estrada, Curtis Armstrong, Chris Owen, Teresa Hill, Megan Gallagher, Sophia Bush, Walt Becker, Tom Everett Scott, Simon Helberg, Aaron Paul, Heather Charles, Lauren Birkell, Jason Winer

Jestli se něco chcete dozvědět o Vanu Wilderovi, teď je ta pravá chvíle. Máme k dispozici jeho přihlášku na vysokou. Musel ji vyplnit důkladně, protože tam pak chodil hodně dlouho. Totiž dokud tatínek cáloval. Ale to si pište, že si to tam užil.
Prcičková komedie o věčném studentovi, králi mejdanů a zaujatém pozorovateli ženských poprsí, o flákači, kterej má tak nabitej program, že nemá čas na školu. Je to Van Wilder, v podání Ryana Reynoldse (Deadpool [2016]). Je skutečným a neopakovatelným párty kingem, jeho svět je nekonečnej mejdan, je to frajer, kterej zařídí úplně všechno, v rekordním čase namixuje drink a potvrdí, že na tom sexu opravu něco je. Hlavně je třeba o něm jenom nekecat.

Rozpočet filmu: $5,000,000
Žánr: Komedie - Romantický
Čsfd Imdb.com

Hodnocení dle csfd.cz: 55 %
Hodnocení dle imdb.com: 64 %

Viděli?
Trailer:
Nějaké přípomínky k filmu? Komentáře.
Komedie:
Tohle je válka!
Wild Wild West
Jednotka příliš rychlého nasazení
Shrek Třetí
Přes noc třicítkou